Harmonogram egzaminów

Harmonogram egzaminów w ujęciu chronologicznym

STYCZEŃ

16.01.2017 r. Mechanik Pojazdów Samochodowych godz. 10.00 Włocławek
20.01.2017 r. Kominiarz godz. 10.00 Bydgoszcz
24.01.2017 r. Fryzjer godz. 10.00 Bydgoszcz
31.01.2017 r. Ślusarz godz. 10.00 Bydgoszcz

 

LUTY

07.02.2017 r. Kucharz godz. 8.00 Bydgoszcz

 

MARZEC

02.03.2017 r. Mechanik Pojazdów Samochodowych godz. 10.00 Bydgoszcz
02.03.2017 r. Blacharz Samochodowy godz. 10.00 Bydgoszcz
02.03.2017 r. Lakiernik/Lakiernik Samochodowy godz. 10.00 Bydgoszcz

 

KWIECIEŃ

28.04.2017 r. Stolarz godz. 10.00 Bydgoszcz

 

MAJ

25.05.2017 r. Cukiernik godz. 12.00 Toruń
30.05.2017 r. Elektromechanik godz. 10.00 Bydgoszcz

 

CZERWIEC

29.06.2017 r. Murarz – Tynkarz godz. 10.00 Bydgoszcz
29.06.2017 r. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie godz. 10.00 Bydgoszcz
30.06.2017 r. Cukiernik godz. 12.00 Toruń

 

LIPIEC

04.07.2017 r. Kucharz godz. 09.00 Rypin
05.07.2017 r. Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych godz. 10.00 Bydgoszcz
06.07.2017 r. Kominiarz godz. 10.00 Bydgoszcz
13.07.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Bydgoszcz
13.07.2017 r. Lakiernik/Lakiernik samochodowy godz. 10.00 Bydgoszcz
13.07.2017 r. Blacharz samochodowy godz. 10.00 Bydgoszcz
26.07.2017 r. Fryzjer godz. 8.00 Bydgoszcz
31.07.2017 r. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie godz. 10.00 Bydgoszcz
31.07.2017 r. Murarz – Tynkarz godz. 10.00 Bydgoszcz

 

SIERPIEŃ

11.08.2017 r. Stolarz godz. 10.00 Bydgoszcz
22.08.2017 r. Fryzjer godz. 09.00 Brodnica
23.08.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Rypin
24.08.2017 r. Fryzjer godz. 09.00 Chojnice
25.08.2017 r. Kucharz godz. 08.00 Bydgoszcz
25.08.2017 r. Blacharz samochodowy godz. 10.00 Brodnica
25.08.2017 r. Lakiernik/Lakiernik samochodowy godz. 10.00 Brodnica
25.08.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Brodnica
25.08.2017 r. Fryzjer godz. 08.00 Bydgoszcz – lista zamknięta
28.08.2017 r. Elektryk godz. 10.00 Świecie
29.08.2017 r. Murarz/Murarz-Tynkarz godz. 10.00 Bydgoszcz
29.08.2017 r. Fotograf godz. 10.00 Bydgoszcz
29.08.2017 r. Cukiernik godz. 10.00 Brodnica
29.08.2017 r. Piekarz godz. 10.00 Brodnica
29.08.2017 r. Fryzjer godz. 08.00 Świecie
30.08.2017 r. Ślusarz godz. 10.00 Rypin
30.08.2017 r. Kucharz godz. 08.00 Bydgoszcz
30.08.2017 r. Operator obrabiarek skrawających godz. 10.00 Rypin
30.08.2017 r. Stolarz godz. 10.00 Świecie
31.08.2017 r. Mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych godz. 10.00 Brodnica
31.08.2017 r. Cukiernik godz. 08.00 Bydgoszcz – lista zamknięta
31.08.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Świecie

 

WRZESIEŃ

01.09.2017 r. Wędliniarz/Rzeźnik – Wędliniarz godz. 10.00 Świecie
01.09.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Bydgoszcz – lista zamknięta
04.09.2017 r. Elektryk godz. 10.00 Bydgoszcz – lista zamknięta
04.09.2017 r. Piekarz godz. 08.00 Bydgoszcz – lista zamknięta
05.09.2017 r. Elektromechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Bydgoszcz
05.09.2017 r. Stolarz godz. 10.00 Brodnica
05.09.2017 r. Fryzjer godz. 08.00 Bydgoszcz
05.09.2017 r. Fryzjer godz. 08.00 Toruń
06.09.2017 r. Fryzjer godz. 08.00 Inowrocław
06.09.2017 r. Fryzjer godz. 08.00 Włocławek
06.09.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Szubin
07.09.2017 r. Fryzjer godz. 08.00 Włocławek
07.09.2017 r. Ślusarz godz. 10.00 Bydgoszcz – lista zamknięta
07.09.201 7 r. Operator obrabiarek skrawających godz. 10.00 Bydgoszcz – lista zamknięta
07.09.2017 r. Stolarz godz. 10.00 Tuchola
08.09.2017 r. Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych godz. 10.00 Brodnica
08.09.2017 r. Tapicer godz. 10.00 Bydgoszcz
08.09.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Tuchola
11.09.2017 r. Cukiernik godz. 08.00 Bydgoszcz – lista zamknięta
11.09.2017 r. Cukiernik godz. 12.00 Toruń
11.09.2017 r. Stolarz godz. 10.00 Inowrocław
11.09.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 09.00 Włocławek
12.09.2017 r. Fryzjer godz. 08.00 Toruń
12.09.2017 r. Fryzjer godz. 09.00 Grudziądz
12.09.2017 r. Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych godz. 10.00 Bydgoszcz – lista zamknięta
12.09.2017 r. Tapicer godz. 10.00 Brodnica
13.09.2017 r. Wędliniarz/Rzeźnik – Wędliniarz godz. 10.00 Bydgoszcz
13.09.2017 r. Cukiernik godz. 10.00 Włocławek
13.09.2017 r. Piekarz godz. 10.00 Włocławek
14.09.2017 r. Stolarz godz. 10.00 Bydgoszcz
14.09.2017 r. Fryzjer godz. 09.00 Grudziądz
14.09.2017 r. Blacharz samochodowy godz. 10.00 Toruń
14.09.2017 r. Lakiernik/Lakiernik samochodowy godz. 10.00 Toruń
15.09.2017 r. Blacharz samochodowy godz. 10.00 Bydgoszcz – lista zamknięta
15.09.2017 r. Lakiernik/Lakiernik samochodowy godz. 10.00 Bydgoszcz – lista zamknięta
15.09.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Toruń
15.09.2017 r. Elektryk godz. 10.00 Brodnica
18.09.2017 r. Stolarz godz. 10.00 Chojnice
18.09.2017 r. Cukiernik godz. 8.00 Bydgoszcz – lista zamknięta
18.09.2017 r. Piekarz godz. 8.00 Bydgoszcz – lista zamknięta
19.09.2017 r. Fryzjer godz. 08.00 Bydgoszcz
19.09.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Grudziądz
19.09.2017 r. Fryzjer godz. 08.00 Toruń
20.09.2017 r. Fryzjer godz. 09.00 Szubin
20.09.2017 r. Stolarz godz. 10.00 Włocławek
20.09.2017 r. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie godz. 10.00 Bydgoszcz
20.09.2017 r. Murarz/Murarz-Tynkarz godz. 10.00 Bydgoszcz
20.09.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Bydgoszcz
21.09.2017 r. Murarz/Murarz-Tynkarz godz. 10.00 Chojnice
21.09.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Inowrocław
21.09.2017 r. Blacharz samochodowy godz. 10.00 Inowrocław
21.09.2017 r. Lakiernik/Lakiernik samochodowy godz. 10.00 Inowrocław
22.09.2017 r. Cukiernik godz. 08.00 Inowrocław
22.09.2017 r. Piekarz godz. 8.00 Inowrocław
25.09.2017 r. Ślusarz godz. 10.00 Bydgoszcz
25.09.2017 r. Operator obrabiarek skrawających godz. 10.00 Bydgoszcz
25.09.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Bydgoszcz
26.09.2017 r. Fryzjer godz. 08.00 Bydgoszcz
26.09.2017 r. Blacharz samochodowy godz. 10.00 Inowrocław
26.09.2017 r. Lakiernik/Lakiernik samochodowy godz. 10.00 Inowrocław
26.09.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Inowrocław
27.09.2017 r. Elektryk godz. 10.00 Bydgoszcz
27.09.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Bydgoszcz
27.09.2017 r. Stolarz godz. 10.00 Bydgoszcz
28.09.2017 r. Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych godz. 10.00 Bydgoszcz
28.09.2017 r. Blacharz samochodowy godz. 10.00 Bydgoszcz
28.09.2017 r. Lakiernik/Lakiernik samochodowy godz. 10.00 Bydgoszcz
29.09.2017 r. Elektromechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Bydgoszcz
29.09.2017 r. Cukiernik godz. 08.00 Bydgoszcz
29.09.2017 r. Piekarz godz. 08.00 Bydgoszcz

 

PAŹDZIERNIK

 

02.10.2017 r. Elektromechanik godz. 10.00 Bydgoszcz
02.10.2017 r. Cieśla godz. 10.00 Bydgoszcz
03.10.2017 r. Fryzjer godz. 08.00 Toruń
03.10.2017 r. Drukarz godz. 10.00 Bydgoszcz
03.10.2017 r. Introligator godz. 10.00 Bydgoszcz
03.10.2017 r. Blacharz godz. 10.00 Bydgoszcz
03.10.2017 r. Dekarz godz. 10.00 Bydgoszcz
05.10.2017 r. Wulkanizator godz. 10.00 Bydgoszcz
05.10.2017 r. Krawiec godz. 10.00 Bydgoszcz
09.10.2017 r. Monter elektronik godz. 10.00 Bydgoszcz
10.10.2017 r. Ślusarz godz. 10.00 Bydgoszcz
11.10.2017 r. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie godz. 10.00 Bydgoszcz
11.10.2017 r. Murarz/Murarz-Tynkarz godz. 10.00 Bydgoszcz
12.10.2017 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Bydgoszcz
13.10.2017 r. Stolarz godz. 10.00 Bydgoszcz
16.10.2017 r. Elektromechanik pojazdów samochodowych godz. 10.00 Bydgoszcz
17.10.2017 r. Fryzjer godz. 08.00 Bydgoszcz
18.10.2017 r. Cukiernik godz. 08.00 Bydgoszcz
18.10.2017 r. Piekarz godz. 08.00 Bydgoszcz
18.10.2017 r. Elektryk godz. 10.00 Bydgoszcz
19.10.2017 r. Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych godz. 10.00 Bydgoszcz
20.10.2017 r. Kominiarz godz. 10.00 Bydgoszcz

Zestawienie egzaminów w podziale na zawody

ZawódTermin i miejsce egzaminu
BLACHARZ03.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
BLACHARZ SAMOCHODOWY24.03.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
13.07.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
25.08.2017 r. godz. 10.00 Brodnica
14.09.2017 r. godz. 10.00 Toruń
15.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
21.09.2017 r. godz. 10.00 Inowrocław
26.09.2017 r. godz. 10.00 Inowrocław
28.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
CIEŚLA13.04.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
02.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
CUKIERNIK15.03.2017 r. godz. 9.00 Bydgoszcz
25.05.2017 r. godz. 12.00 Toruń
30.06.2017 r, godz. 12.00 Toruń
29.08.2017 r. godz. 10.00 Brodnica
31.08.2017 r. godz. 08.00 Bydgoszcz
11.09.2017 r. godz. 08.00 Bydgoszcz
11.09.2017 r. godz. 12.00 Toruń
13.09.2017 r. godz. 10.00 Włocławek
18.09.2017 r. godz. 8.00 Bydgoszcz
22.09.2017 r. godz. 08.00 Inowrocław
29.09.2017 r. godz. 08.00 Bydgoszcz
18.10.2017 r. godz. 08.00 Bydgoszcz
DEKARZ03.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
DRUKARZ03.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
ELEKTROMECHANIK30.05.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
02.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH27.02.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
05.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
29.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
16.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
ELEKTRYK28.08.2017 r. godz. 10.00 Świecie
04.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
15.09.2017 r. godz. 10.00 Brodnica
27.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
18.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
FOTOGRAF29.08.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
FRYZJER 24.01.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
19.04.2017 r. godz. 8.00 Bydgoszcz
26.07.2017 r. godz. 8.00 Bydgoszcz
22.08.2017 r. godz. 09.00 Brodnica
24.08.2017 r. godz. 09.00 Chojnice
25.08.2017 r. godz. 08.00 Bydgoszcz
29.08.2017 r. godz. 08.00 Świecie
05.09.2017 r. godz. 08.00 Bydgoszcz
05.09.2017 r. godz. 08.00 Toruń
06.09.2017 r. godz. 08.00 Inowrocław
06.09.2017 r. godz. 08.00 Włocławek
07.09.2017 r. godz. 08.00 Włocławek
12.09.2017 r. godz. 08.00 Toruń
12.09.2017 r. godz. 09.00 Grudziądz
14.09.2017 r. godz. 09.00 Grudziądz
19.09.2017 r. godz. 08.00 Bydgoszcz
19.09.2017 r. godz. 08.00 Toruń
20.09.2017 r. godz. 09.00 Szubin
26.09.2017 r. godz. 08.00 Bydgoszcz
03.10.2017 r. godz. 08.00 Toruń
17.10.2017 r. godz. 08.00 Bydgoszcz
GLAZURNIK
INTROLIGATOR03.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
KAMIENIARZ
KOMINIARZ 20.01.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
28.04.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
06.07.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
20.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
KOWAL
KRAWIEC05.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
KUCHARZ07.02.2017 r. godz. 8.00 Bydgoszcz
27.03.2017 r. godz. 8.00 Bydgoszcz
04.07.2017 r. godz. 09.00 Rypin
25.08.2017 r. godz. 08.00 Bydgoszcz
30.08.2017 r. godz. 08.00 Bydgoszcz
LAKIERNIK/LAKIERNIK SAMOCHODOWY24.03.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
13.07.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
25.08.2017 r. godz. 10.00 Brodnica
14.09.2017 r. godz. 10.00 Toruń
15.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
21.09.2017 r. godz. 10.00 Inowrocław
26.09.2017 r. godz. 10.00 Inowrocław
28.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
MALARZ TAPECIARZ
MECHANIK OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH31.08.2017 r. godz. 10.00 Brodnica
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH16.01.2017 r. godz. 10.00 Włocławek
02.03.2017 r. godz.
10.00 Bydgoszcz
13.07.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
23.08.2017 r. godz. 10.00 Rypin
25.08.2017 r. godz. 10.00 Brodnica
31.08.2017 r. godz. 10.00 Świecie
01.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
06.09.2017 r. godz. 10.00 Szubin
08.09.2017 r. godz. 10.00 Tuchola
11.09.2017 r. godz. 09.00 Włocławek
15.09.2017 r. godz. 10.00 Toruń
19.09.2017 r. godz. 10.00 Grudziądz
21.09.2017 r. godz. 10.00 Inowrocław
22.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
25.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
26.09.2017 r. godz. 10.00 Inowrocław
27.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
12.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
MONTER ELEKTRONIK09.03.2017 r. godz. 9.00 Bydgoszcz
09.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
MONTER INSTALACJI GAZOWYCH
MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH05.07.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
08.09.2017 r. godz. 10.00 Brodnica
12.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
28.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
19.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE29.06.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
31.07.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
20.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
11.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
MURARZ/MURARZ-TYNKARZ31.07.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
29.08.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
20.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
21.09.2017 r. godz. 10.00 Chojnice
11.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH30.08.2017 r. godz. 10.00 Rypin
07.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
25.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
PIEKARZ15.03.2017 r. godz. 9.00 Bydgoszcz
29.08.2017 r. godz. 10.00 Brodnica
04.09.2017 r. godz. 08.00 Bydgoszcz
13.09.2017 r. godz. 10.00 Włocławek
18.09.2017 r. godz. 8.00 Bydgoszcz
22.09.2017 r. godz. 8.00 Inowrocław
29.09.2017 r. godz. 08.00 Bydgoszcz
18.10.2017 r. godz. 08.00 Bydgoszcz
RZEŹNIK-WĘDLINIARZ01.09.2017 r. godz. 10.00 Świecie
13.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
04.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
STOLARZ28.04.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
11.08.2017 r. Bydgoszcz godz. 10.00
30.08.2017 r. godz. 10.00 Świecie
05.09.2017 r. godz. 10.00 Brodnica
07.09.2017 r. godz. 10.00 Tuchola
11.09.2017 r. godz. 10.00 Inowrocław
14.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
18.09.2017 r. godz. 10.00 Chojnice
20.09.2017 r. godz. 10.00 Włocławek
27.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
13.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
ŚLUSARZ31.01.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
30.08.2017 r. godz. 10.00 Rypin
07.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
25.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
10.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
SZTUKATOR
TAPICER08.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
12.09.2017 r. godz. 10.00 Brodnica
TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE
WULKANIZATOR05.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
WIZAŻYSTA / STYLISTA
WĘDLINIARZ01.09.2017 r. godz. 10.00 Świecie
13.09.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz
04.10.2017 r. godz. 10.00 Bydgoszcz

Szczegółowe informacje:

Aneta Korybalska

Specjalista ds. kwalifikacji zawodowych : pokój nr 26

tel. 52 322-12-76 e-mail: aneta.korybalska@izbarzem.pl


Agnieszka Mikulska

Specjalista ds. kwalifikacji zawodowych : pokój nr 26

tel. 52 322-12-76 e-mail: agnieszka.mikulska@izbarzem.pl