Kontakt

Nasz zespół

Piotr Andrzej Krzyżaniak

Dyrektor Izby : pokój nr 21

tel. 52 322-60-01, fax. 52 322-14-23 e-mail: dyrektor@izbarzem.pl


Dział Kwalifikacji Zawodowych

Aneta Korybalska

Specjalista ds. kwalifikacji zawodowych : pokój nr 26

tel. 52 322-12-76 e-mail: aneta.korybalska@izbarzem.pl


Agnieszka Mikulska

Specjalista ds. kwalifikacji zawodowych : pokój nr 26

tel. 52 322-12-76 e-mail: agnieszka.mikulska@izbarzem.pl


Dział Projektów, Promocji i Przedsiębiorczości

Izabela Goślińska

Wicedyrektor : pokój nr 29

tel./fax 52 349-35-06 e-mail: izabela.goslinska@izbarzem.pl


Dominika Przybylińska

Specjalista ds. szkoleń : pokój nr 29

tel. 52 321-37-66 e-mail: dominika.przybylinska@izbarzem.pl


Dział Administracyjny

Kamila Zielak

Asystentka Zarządu : pokój nr 21

tel. 52 322-12-77, fax. 52 322-14-23 e-mail: sekretariat@izbarzem.pl


Małgorzata Filasińska

Specjalista ds. administracyjnych : pokój nr 24

tel. 52 345-75-53 e-mail: malgorzata.filasinska@izbarzem.pl


Dział Finansowy

Jolanta Peche

Główny Księgowy : pokój nr 23

tel. 52 321-37-65 e-mail: jolanta.peche@izbarzem.pl


Marta Lewandowska

Specjalista ds. kadrowo-płacowych : pokój nr 25

tel. 52 322-39-60 e-mail: marta.lewandowska@izbarzem.pl


Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy

Agnieszka Naszko

Dyrektor ZSZRiP w Bydgoszczy : Kancelaria Szkoły

tel: 52 52 44 378 e-mail: agnieszka.naszko@szkolarzem.pl


Katarzyna Droszcz

Wicedyrektor ZSZRiP w Bydgoszczy : pokój nr 18

tel: 52 52 44 378 e-mail: katarzyna.droszcz@szkolarzem.pl


Aleksandra Błaszkiewicz

Sekretarz ZSZRiP w Bydgoszczy : Kancelaria Szkoły

tel: 52 52 44 378 e-mail: aleksandra.blaszkiewicz@szkolarzem.pl


Katarzyna Graczkowska

Specjalista ds. administracyjno - organizacyjnych : Kancelaria szkoły

tel. 52 52 44 378 e-mail: katarzyna.graczkowska@szkolarzem.pl


ANETA GROBELNA

Pracownik dydaktyczny ZSZRiP w Bydgoszczy : Sekretariat Szkoły

tel. 52 52 44 378 e-mail: aneta.grobelna@szkolarzem.pl


Magdalena Grembocka

Pracownik dydaktyczny ZSZRiP w Bydgoszczy : Sekretariat Szkoły

el: 52 52 44 378 e-mail: magdalena.grembocka@szkolarzem.pl


JUSTYNA GLUBA

Pracownik dydaktyczny ZSZRiP w Bydgoszczy : Samorząd Szkolny

tel. 52 52 44 378 e-mail: justyna.gluba@szkolarzem.pl


MARLENA ROSZCZYNIAŁA

Pracownik dydaktyczny ZSZRiP w Bydgoszczy : Samorząd Szkolny

tel. 52 52 44 378 e-mail: marlena.roszczyniala@szkolarzem.pl


Kancelaria Radcy Prawnego

Robert Gierszewski

Radca Prawny

Dyżury: wtorki w godz. 9.00 – 11.00, tel. 52 322-12-77

www.ikancelaria.com.pl


WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ!

Dane adresowe

  • KUJAWSKO-POMORSKA IZBA RZEMIOSŁA
    I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BYDGOSZCZY

    ul. Piotrowskiego 11 85-098 Bydgoszcz
    TEL: 52 322-12-77
    FAX: 52 322-14-23
    E-mail: sekretariat@izbarzem.pl
    Strona www: www.izbarzem.pl

INFORMACJE DODATKOWE

Biuro Izby czynne:

od poniedziałku do piątku

w godzinach 7.30 – 15.30.

NIP 554 –10 – 09 – 423

Numer konta bankowego:
BGŻ BNP Paribas S.A.
96 1600 1185 1844 5144 3000 0001