Harmonogram egzaminów

Harmonogram egzaminów w ujęciu chronologicznym

Datę egzaminu dla danego kandydata wyznacza Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy.
Warunkiem wyznaczenia terminu egzaminu jest otrzymanie przez Izbę kompletu dokumentów wraz z opłatą egzaminacyjną z odpowiednim wyprzedzeniem, umożliwiającym prawidłową realizację procedury egzaminacyjnej.
Izba zawiadamia kandydata o terminach i miejscu egzaminu praktycznego oraz egzaminu teoretycznego listownie na co najmniej dwa  tygodnie przed wyznaczoną datą egzaminu praktycznego.

 

 

PAŹDZIERNIK

 

01.10.2018 r. Piekarz godz. 08.00 Bydgoszcz
01.10.2018 r. Cukiernik godz. 08.00 Bydgoszcz
01.10.2018 r. Elektromechanik pojazdów samochodowych godz. 09.00 Bydgoszcz
02.10.2018 r. Stolarz godz. 09.00 Bydgoszcz
03.10.2018 r. Fryzjer godz. 08.00 Toruń
03.10.2018 r. Blacharz/Dekarz godz. 09.00 Bydgoszcz
03.10.2018 r. Murarz/Murarz-tynkarz godz. 10.00 Chojnice
04.10.2018 r. Cieśla godz. 09.00 Bydgoszcz
05.10.2018 r. Elektryk godz. 09.00 Bydgoszcz
08.10.2018 r. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie godz. 09.00 Bydgoszcz
09.10.2018 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 09.00 Bydgoszcz
09.10.2018 r. Operator obrabiarek skrawających godz. 09.00 Bydgoszcz
09.10.2018 r. Ślusarz godz. 09.00 Bydgoszcz
10.10.2018 r. Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych godz. 09.00 Bydgoszcz
11.10.2018 r. Lakiernik/Blacharz samochodowy godz. 09.00 Bydgoszcz
12.10.2018 r. Kucharz godz. 08.00 Bydgoszcz
15.10.2018 r. Murarz/Murarz-tynkarz godz. 09.00 Bydgoszcz
16.10.2018 r. Fryzjer godz. 08.00 Bydgoszcz
17.10.2018 r. Wulkanizator godz. 09.00 Bydgoszcz
19.10.2018 r. Drukarz godz. 09.00 Bydgoszcz
19.10.2018 r. Introligator godz. 09.00 Bydgoszcz
23.10.2018 r. Fryzjer godz. 08.00 Bydgoszcz (egzamin mistrzowski)
25.10.2018 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 09.00 Bydgoszcz

 

LISTOPAD

 

06.11.2018 r. Fryzjer godz. 08.00 Bydgoszcz
07.11.2018 r. Elektromechanik pojazdów samochodowych godz. 09.00 Bydgoszcz
08.11.2018 r. Kamieniarz godz. 09.00 Bydgoszcz
21.11.2018 r. Renowator zabytków architektury/Sztukator godz. 10.00 Bydgoszcz

Zestawienie egzaminów w podziale na zawody

ZawódTermin i miejsce egzaminu
BLACHARZ03.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
BLACHARZ SAMOCHODOWY11.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
CIEŚLA04.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
CUKIERNIK01.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 08.00
DEKARZ03.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
DRUKARZ19.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
ELEKTROMECHANIK
ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH01.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
07.11.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
ELEKTRYK05.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
FOTOGRAF
FRYZJER16.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 08.00
23.10.2018 r. (egzamin mistrzowski) Bydgoszcz, godz. 08.00
06.11.2018 r. Bydgoszcz, godz. 08.00
GLAZURNIK
INTROLIGATOR19.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
KALETNIK
KAMIENIARZ08.11.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
KOMINIARZ
KOWAL
KRAWIEC
KUCHARZ12.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 08.00
LAKIERNIK/LAKIERNIK SAMOCHODOWY11.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
MALARZ TAPECIARZ
MECHANIK OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH09.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
25.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
MONTER ELEKTRONIK
MONTER INSTALACJI GAZOWYCH
MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH10.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE08.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
MURARZ/MURARZ-TYNKARZ03.10.2018 r. Chojnice godz. 10.00
15.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH09.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
PIEKARZ01.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 08.00
RENOWATOR ZABYTKÓW ARCHITEKTURY 21.11.2018 r. Bydgoszcz godz.10.00
RZEŹNIK-WĘDLINIARZ
STOLARZ02.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
ŚLUSARZ09.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
SZTUKATOR21.11.2018 r. Bydgoszcz godz.10.00
TAPICER
TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE
WULKANIZATOR17.10.2018 r. Bydgoszcz, godz. 09.00
WIZAŻYSTA / STYLISTA
WĘDLINIARZ

Szczegółowe informacje:

Aneta Korybalska

Specjalista ds. kwalifikacji zawodowych : pokój nr 26

tel. 52 322-12-76 e-mail: aneta.korybalska@izbarzem.pl


Joanna Rekowska

Referent ds. kwalifikacji zawodowych : pokój nr 26

tel. 52 322-12-76 e-mail: joanna.rekowska@izbarzem.pl