Harmonogram egzaminów

Harmonogram egzaminów w ujęciu chronologicznym

Datę egzaminu dla danego kandydata wyznacza Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy.
Warunkiem wyznaczenia terminu egzaminu jest otrzymanie przez Izbę kompletu dokumentów wraz z opłatą egzaminacyjną z odpowiednim wyprzedzeniem, umożliwiającym prawidłową realizację procedury egzaminacyjnej.
Izba zawiadamia kandydata o terminach i miejscu egzaminu praktycznego oraz egzaminu teoretycznego listownie na co najmniej dwa  tygodnie przed wyznaczoną datą egzaminu praktycznego

 

STYCZEŃ
16.01.2020 r. Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych godz. 9:00 Bydgoszcz
28.01.2020 r. Kucharz godz. 8:00 Bydgoszcz
29.01.2020 r. Murarz-tynkarz/monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie godz. 9:00 Bydgoszcz

LUTY

11.02.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 Włocławek

28.02.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych/ Lakiernik/ Blacharz samochodowy godz. 9:00 Bydgoszcz

MARZEC

18.03.2020 r. Cukiernik godz. 10:00 Cech Rzemiosł Różnych w Brodnicy EGZAMIN ODWOŁANY

19.03.2020 r. Piekarz godz. 10:00 Cech Rzemiosł Różnych w Brodnicy EGZAMIN ODWOŁANY

19.03.2020 r. Elektryk godz. 9:00 Bydgoszcz EGZAMIN ODWOŁANY

20.03.2020 r. Stolarz godz. 10:00 Cech Rzemiosł Różnych w Brodnicy

25.03.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 Bydgoszcz- EGZAMIN ODWOŁANY

CZERWIEC 

23.06.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Bydgoszcz

23.06.2020 r. Piekarz, cukiernik godz. 9:00 – Brodnica

24.06.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Bydgoszcz

LIPIEC

03.07.2020 r. Elektryk godz. 9:00 – Bydgoszcz

07.07.2020 r. Fryzjer godz. 9:00 – Brodnica

10.07.2020 r. Kominiarz godz. 9:00 – Bydgoszcz

21.07.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Bydgoszcz – egz. czeladniczy

22.07.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Bydgoszcz – egz. mistrzowski

23.07.2020 r. Piekarz godz. 8:00 – Bydgoszcz

23.07.2020 r. Cukiernik godz. 8:00 – Bydgoszcz

29.07.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 – Bydgoszcz

29.07.2020 r. Lakiernik godz. 9:00 – Bydgoszcz

SIERPIEŃ

06.08.2020 r. Tapicer godz. 10.00 – Brodnica

19.08.2020 r. Mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych godz. 10:00 – Brodnica

20.08.2020 r. Kucharz godz. 8:00 – Bydgoszcz

21.08.2020 r. Kucharz godz. 8:00 – Bydgoszcz

21.08.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10:00 – Brodnica

22.08.2020 r. Lakiernik, Blacharz samochodowy godz. 10:00 – Brodnica

24.08.2020 r. Kucharz godz. 8:00 – Toruń

25.08.2020 r. Kucharz godz. 8:00 – Toruń

25.08.2020 r. Fryzjer godz. 9:00 – Brodnica

26.08.2020 r. Fryzjer godz. 9:00 – Brodnica
26.08.2020 r. Kucharz godz. 8:00 – Bydgoszcz
27.08.2020 r. Kucharz godz. 8:00 – Bydgoszcz (grupa zamknięta)

27.08.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10:00 – Świecie
28.08.2020 r. Kucharz godz. 8:00 – Bydgoszcz (grupa zamknięta)

28.08.2020 r. Fotograf godz. 10.00 – Grudziądz

31.08.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 – Bydgoszcz (BRAK MIEJSC)

WRZESIEŃ

01.09.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Bydgoszcz- BRAK MIEJSC

01.09.2020 r. Fryzjer godz. 13:00 – Bydgoszcz- BRAK MIEJSC

01.09.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Toruń

02.09.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Toruń

02.09.2020 r. Elektryk godz. 9:00 – Bydgoszcz- GRUPA ZAMKNIĘTA

03.09.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Włocławek

03.09.2020 r. Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych godz. 9:00 – Bydgoszcz – BRAK MIEJSC

03.09.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 – Toruń (egzamin sprawdzający)

03.09.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10:00 – Toruń (egzamin czeladniczy)

03.09.2020 r. Lakiernik samochodowy godz. 10:00 – Toruń

04.09.2020 r. Cukiernik godz. 10:00 – Inowrocław

04.09.2020 r. Elektryk godz. 10:00 – Brodnica

04.09.2020 r. Piekarz godz. 10:00 – Inowrocław

04.09.2020 r. Stolarz godz. 9:00 – Bydgoszcz- BRAK MIEJSC

07.09.2020 r. Cukiernik godz. 12:00 – Toruń

07.09.2020 r. Cukiernik godz. 8:00 – Bydgoszcz- BRAK MIEJSC

08.09.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Bydgoszcz-BRAK MIEJSC

08.09.2020 r. Fryzjer godz. 13:00 – Bydgoszcz – BRAK MIEJSC

08.09.2020 r. Elektromechanik pojazdów samochodowych godz. 08:00 – Toruń

08.09.2020 r. Cukiernik godz. 12:00 – Toruń

08.09.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 – Szubin

08.09.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 – Lipno

08.09.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 8:30 – Grudziądz

08.09.2020 r. Stolarz godz. 9:00 – Włocławek

09.09.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 – Bydgoszcz (grupa zamknięta)

09.09.2020 r. Fryzjer godz. 9:00 – Szubin

09.09.2020 r. Blacharz samochodowy godz. 10:00 – Toruń

10.09.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10:00 – Tuchola

10.09.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 8:30 – Grudziądz

10.09.2020 r. Operator obrabiarek skrawających godz. 9:00 – Bydgoszcz

10.09.2020 r. Ślusarz godz. 9:00 – Bydgoszcz – BRAK MIEJSC

11.09.2020 r. Piekarz godz. 8:00 – Bydgoszcz

14.09.2020 r. Elektromechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 – Bydgoszcz

14.09.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Grudziądz

14.09.2020 r. Fryzjer godz. 13:00 – Grudziądz

14.09.2020 r. Stolarz godz. 10:00 – Brodnica

14.09.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 – Toruń

14.09.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 12:30 – Toruń

15.09.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Toruń

15.09.2020 r. Fryzjer godz. 12:00- Toruń

15.09.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Bydgoszcz – BRAK MIEJSC

15.09.2020 r. Fryzjer godz. 13:00 – Bydgoszcz – BRAK MIEJSC

15.09.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Włocławek

16.09.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Toruń

16.09.2020 r. Fryzjer godz. 8:00- Toruń

16.09.2020 r. Blacharz samochodowy godz. 9:00 – Bydgoszcz

16.09.2020 r. Stolarz godz. 10:00 – Inowrocław

17.09.2020 r. Lakiernik/ Lakiernik samochodowy godz. 9:00 – Bydgoszcz – BRAK MIEJSC

18.09.2020 r. Cukiernik godz. 8:00 – Bydgoszcz

18.09.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Grudziądz

18.09.2020 r. Fryzjer godz. 13:00 – Grudziądz

18.09.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10:00 – Inowrocław

21.09.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 – Toruń

21.09.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 12:30 – Toruń

21.09.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 – Włocławek

21.09.2020 r. Murarz/ Murarz-Tynkarz godz. 9:00 – Bydgoszcz

22.09.2020 r. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie godz. 9:00 – Włocławek

22.09.2020 r. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie godz. 9:00 – Bydgoszcz

22.09.2020 r. Murarz/ Murarz-Tynkarz godz. 9:00 – Włocławek

23.09.2020 r. Elektryk godz. 8:30 – Grudziądz

23.09.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Inowrocław

23.09.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 – Bydgoszcz

28.09.2020 r. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie godz. 10:00 – Chojnice

28.09.2020 r. Murarz-tynkarz godz. 10:00- Chojnice

29.09.2020 r. Elektromechanik godz. 9:00 – Bydgoszcz

30.09.2020 r. Elektryk godz. 9:00 – Bydgoszcz

PAŹDZIERNIK

01.10.2020 r. Monter elektronik godz. 9:00 – Bydgoszcz

01.10.2020 r. Stolarz godz. 9:00 – Bydgoszcz

02.10.2020 r. Lakiernik/ Lakiernik samochodowy godz. 9:00 – Bydgoszcz

05.10.2020 r. Piekarz godz. 12:00 – Toruń

05.10.2020 r. Blacharz godz. 9:00 – Bydgoszcz

05.10.2020 r. Dekarz godz. 9:00 – Bydgoszcz

05.10.2020 r. Tapicer godz. 9:00 – Bydgoszcz

05.10.2020 r. Stolarz godz. 10:00 – Chojnice

05.10.2020 r. Stolarz godz. 13:00 – Chojnice

06.10.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Bydgoszcz (grupa zamknięta)

06.10.2020 r. Fryzjer godz. 13:00 – Bydgoszcz (grupa zamknięta)

08.10.2020 r. Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych godz. 9:00 – Bydgoszcz

08.10.2020 r. Wędliniarz/ Rzeźnik-Wędliniarz godz. 9:00 – Bydgoszcz

09.10.2020 r. Cukiernik godz. 8:00 – Bydgoszcz

12.10.2020 r. Operator obrabiarek skrawających godz. 9:00 – Bydgoszcz

12.10.2020 r. Ślusarz godz. 9:00 – Bydgoszcz

13.10.2020 r. Stolarz godz. 9:00 – Bydgoszcz

14.10.2020 r. Kucharz godz. 8:00 – Bydgoszcz

14.10.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Toruń

15.10.2020 r. Drukarz godz. 9:00 – Bydgoszcz

15.10.2020 r. Introligator godz. 9:00 – Bydgoszcz

16.10.2020 r. Kominiarz godz. 9:00 – Bydgoszcz

19.10.2020 r. Elektromechanik Pojazdów Samochodowych godz. 9:00 – Bydgoszcz

19.10.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10:00 – Toruń

20.10.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Bydgoszcz

20.10.2020 r. Fryzjer godz. 13:00 – Bydgoszcz

21.10.2020 r. Fryzjer godz. 8:00 – Toruń

22.10.2020 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 – Bydgoszcz

28.10.2020 r. Ślusarz godz. 9:00- Bydgoszcz

28.10.2020 r. Operator obrabiarek skrawających godz. 9:00 – Bydgoszcz

LISTOPAD

12.11.2020 r. Fryzjer (egz. mistrzowski) godz. 8:00 – Bydgoszcz

Zestawienie egzaminów w podziale na zawody

ZawódTermin i miejsce egzaminu
BLACHARZ05.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
BLACHARZ SAMOCHODOWY28.02.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
22.08.2020 r. godz. 10:00 Brodnica
09.09.2020 r. godz. 10:00 Toruń
16.09.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
CIEŚLA
CUKIERNIK18.03.2020 r. godz. 10:00 Cech Rzemiosł Różnych w Brodnicy EGZAMIN ODWOŁANY
23.06.2020 r. godz. 9:00 Cech Rzemiosł Różnych w Brodnicy
23.07.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
04.09.2020 r. godz. 10:00 Inowrocław
07.09.2020 r. godz. 12:00 Toruń
07.09.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz- BRAK MIEJSC
08.09.2020 r. godz. 12:00 Toruń
18.09.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
09.10 2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
DEKARZ
DRUKARZ15.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
ELEKTROMECHANIK29.09.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH08.09.2020 r. godz. 08:00 Toruń
14.09.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
19.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
ELEKTRYK19.03.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz EGZAMIN ODWOŁANY
03.07.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
02.09.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz- GRUPA ZAMKNIĘTA
04.09.2020 r. godz. 10:00 Brodnica
23.09.2020 r. godz. 8:30 Grudziądz
30.09.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
FOTOGRAF28.08.2020 r. godz. 10.00 Grudziądz
FRYZJER11.02.2020 r. godz. 8:00 Włocławek
25.03.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz -EGZAMIN ODWOŁANY
23.06.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
24.06.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
07.07.2020 r. godz. 9:00 Brodnica
21.07.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz- egz. czeladniczy
22.07.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz- egz. mistrzowski
25.08.2020 r. godz. 9:00 Brodnica
26.08.2020 r. godz. 9:00 Brodnica
01.09.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz- BRAK MIEJSC
01.09.2020 r. godz. 13:00 Bydgoszcz- BRAK MIEJSC
01.09.2020 r. godz. 8:00 Toruń
02.09.2020 r. godz. 8:00 Toruń
03.09.2020 r. godz. 8:00 Włocławek
08.09.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz- BRAK MIEJSC
08.09.2020 r. godz. 13:00 Bydgoszcz - BRAK MIEJSC
09.09.2020 r. godz. 9:00 Szubin
14.09.2020 r. godz. 8:00 Grudziądz
14.09.2020 r. godz. 13:00 Grudziądz
15.09.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz - BRAK MIEJSC
15.09.2020 r. godz. 13:00 Bydgoszcz - BRAK MIEJSC
15.09.2020 r. godz. 8:00 Włocławek
15.09.2020 r. godz. 8:00 Toruń
15.09.2020 r. godz. 12:00 Toruń
16.09.2020 r. godz. 8:00 Toruń
16.09.2020 r. godz. 12:00 Toruń
18.09.2020 r. godz. 8:00 Grudziądz
18.09.2020 r. godz. 13:00 Grudziądz
23.09.2020 r. godz. 8:00 Inowrocław
06.10.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz (grupa zamknięta)
06.10.2020 r. godz. 13:00 Bydgoszcz (grupa zamknięta)
14.10.2020 r. godz. 8:00 Toruń
20.10.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
20.10.2020 r. godz. 13:00 Bydgoszcz
21.10.2020 r. godz. 8:00 Toruń
12.11.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz (egz. mistrzowski)
GLAZURNIK
INTROLIGATOR15.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
KALETNIK
KAMIENIARZ
KOMINIARZ10.07.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
16.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
KOWAL
KRAWIEC
KUCHARZ28.01.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
20.08.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
21.08.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
24.08.2020 r. godz. 8:00 Toruń
25.08.2020 r. godz. 8:00 Toruń
26.08.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
27.08.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz (grupa zamknięta)
28.08.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz(grupa zamknięta)
14.10.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
LAKIERNIK/LAKIERNIK SAMOCHODOWY28.02.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
29.07.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
22.08.2020 r. godz. 10:00 Brodnica
03.09.2020 r. godz. 10:00 Toruń
17.09.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz - BRAK MIEJSC
02.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
MALARZ TAPECIARZ
MECHANIK OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH19.08.2020 r. godz. 10:00 Brodnica
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH28.02.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
29.07.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
21.08.2020 r. godz. 10:00 Brodnica
27.08.2020 r. godz. 10:00 Świecie
31.08.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz (BRAK MIEJSC)
03.09.2020 r. godz. 9:00 Toruń (egzamin sprawdzający)
03.09.2020 r. godz. 10:00 Toruń (egzamin czeladniczy)
08.09.2020 r. godz. 9:00 Szubin
08.09.2020 r. godz. 9:00 Lipno
08.09.2020 r. godz. 8:30 Grudziądz
09.09.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz (grupa zamknięta)
10.09.2020 r. godz. 10:00 Tuchola
10.09.2020 r. godz. 8:30 Grudziądz
14.09.2020.r. godz. 9:00 Toruń
14.09.2020 r. godz. 12:30 Toruń
18.09.2020 r. godz. 10:00 Inowrocław
21.09.2020 r. godz. 9:00 Toruń
21.09.2020 r. godz. 12:30 Toruń
21.09.2020 r. godz. 9:00 Włocławek
23.09.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
19.10.2020 r. godz. 10:00 Toruń
22.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
MONTER ELEKTRONIK01.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
MONTER INSTALACJI GAZOWYCH
MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH16.01.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
03.09.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz - BRAK MIEJSC
08.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE29.01.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
22.09.2020 r. godz. 9:00 Włocławek
22.09.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
28.09.2020 r. godz. 10:00 Chojnice
MURARZ/MURARZ-TYNKARZ29.01.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
21.09.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
22.09.2020 r. godz. 9:00 Włocławek
28.09.2020 r. godz. 10:00 Chojnice
OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH10.09.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
12.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
28.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
PIEKARZ19.03.2020 r. godz. 10:00 Cech Rzemiosł Różnych w Brodnicy EGZAMIN ODWOŁANY
23.06.2020 r. godz. 9:00 Cech Rzemiosł Różnych w Brodnicy
23.07.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
04.09.2020 r. godz. 10:00 Inowrocław
11.09.2020 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
05.10.2020 r. godz. 12:00 Toruń
RENOWATOR ZABYTKÓW ARCHITEKTURY
RZEŹNIK-WĘDLINIARZ
STOLARZ20.03.2020 r. godz. 10:00 Cech Rzemiosł Różnych w Brodnicy
04.09.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz- BRAK MIEJSC
08.09.2020 r. godz. 9:00 Włocławek
14.09.2020 r. godz. 10:00 Brodnica
16.09.2020 r. godz. 10:00 Inowrocław
01.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
05.10.2020 r. godz. 10:00 Chojnice
05.10.2020 r. godz. 13:00 Chojnice
13.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
ŚLUSARZ10.09.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz - BRAK MIEJSC
12.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
28.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
SZTUKATOR
TAPICER06.08.2020 r. godz. 10:00 Brodnica
05.10.2020 r. godz 9:00 Bydgoszcz
TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE
WULKANIZATOR
WIZAŻYSTA / STYLISTA
WĘDLINIARZ/RZEŹNIK-WĘDLINIARZ08.10.2020 r. godz. 9:00 Bydgoszcz

Szczegółowe informacje:

Aneta Korybalska

Starszy specjalista ds. kwalifikacji zawodowych : pokój nr 26

tel. 52 322-12-76 e-mail: aneta.korybalska@izbarzem.pl


Agnieszka Mikulska

Specjalista ds. kwalifikacji zawodowych : pokój nr 26

tel. 52 322-12-76 e-mail: agnieszka.mikulska@izbarzem.pl