Harmonogram egzaminów

Harmonogram egzaminów w ujęciu chronologicznym

Datę egzaminu dla danego kandydata wyznacza Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy.
Warunkiem wyznaczenia terminu egzaminu jest otrzymanie przez Izbę kompletu dokumentów wraz z opłatą egzaminacyjną z odpowiednim wyprzedzeniem, umożliwiającym prawidłową realizację procedury egzaminacyjnej.
Izba zawiadamia kandydata o terminach i miejscu egzaminu praktycznego oraz egzaminu teoretycznego listownie na co najmniej dwa  tygodnie przed wyznaczoną datą egzaminu praktycznego.

 

WRZESIEŃ
02.09.2019 r. Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych godz. 9:00 Bydgoszcz
02.09.2019 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10:00 Świecie
03.09.2019 r. Fryzjer godz. 8:00 Bydgoszcz
04.09.2019 r. Fryzjer godz. 8:00 Bydgoszcz
04.09.2019 r. Fryzjer godz. 8:00 Toruń
04.09.2019 r. Fryzjer godz. 8:00 Włocławek
05.09.2019 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 Bydgoszcz
05.09.2019 r. Ślusarz godz. 10:00 Świecie
06.09.2019 r. Blacharz samochodowy godz. 09:00 Bydgoszcz
06.09.2019 r. Lakiernik/Lakiernik samochodowy godz. 09:00 Bydgoszcz
06.09.2019 r. Stolarz godz. 10:00 Brodnica
06.09.2019 r. Stolarz godz. 10:00 Włocławek
09.09.2019 r. Elektromechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 Bydgoszcz
09.09.2019 r. Cukiernik godz. 12:00 Toruń
10.09.2019 r. Fryzjer godz. 8:00 Włocławek
10.09.2019 r. Fryzjer godz. 9:00 Lipno
10.09.2019 r. Elektryk 9:00 Bydgoszcz
10.09.2019 r. Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych godz. 10:00 Brodnica
11.09.2019 r. Piekarz godz. 8:00 Bydgoszcz
11.09.2019 r. Fryzjer godz. 8:00 Inowrocław
11.09.2019 r. Fryzjer godz. 8:00 Toruń
11.09.2019 r. Murarz/Murarz-Tynkarz godz. 10:00 Włocławek
12.09.2019 r. Ślusarz godz. 9:00 Bydgoszcz
12.09.2019 r. Operator obrabiarek skrawających godz. 9:00 Bydgoszcz
12.09.2019 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10:00 Szubin
12.09.2019 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10:00 Toruń
13.09.2019 r. Piekarz godz. 10:00 Inowrocław
13.09.2019 r. Cukiernik godz. 10:00 Inowrocław
13.09.2019 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10:00 Brodnica
16.09.2019 r. Stolarz godz. 09:00 Bydgoszcz
16.09.2019 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10:00 Włocławek
16.09.2019 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10:00 Tuchola
16.09.2019 r. Piekarz godz. 12:00 Toruń
17.09.2019 r. Fryzjer godz. 8:30 Grudziądz
17.09.2019 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 Lipno
17.09.2019 r. Murarz/Murarz-Tynkarz godz. 9:00 Bydgoszcz
17.09.2019 r. Cukiernik godz. 10:00 Włocławek
18.09.2019 r. Fryzjer godz. 8:00 Bydgoszcz
18.09.2019 r. Fryzjer godz. 8:00 Toruń
19.09.2019 r. Fryzjer godz. 8:30 Grudziądz
19.09.2019 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 Bydgoszcz
19.09.2019 r. Lakiernik/Lakiernik samochodowy godz. 10:00 Toruń
20.09.2019 r. Cukiernik godz. 8:00 Bydgoszcz
20.09.2019 r. Wędliniarz/Rzeźnik-Wędliniarz godz. 9:00 Bydgoszcz
23.09.2019 r. Elektryk 9:00 Bydgoszcz
23.09.2019 r. Fryzjer 9:00 Szubin
24.09.2019 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 8:30 Grudziądz
24.09.2019 r. Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych godz. 9:00 Bydgoszcz
25.09.2019 r. Fryzjer godz. 8:00 Toruń
25.09.2019 r. Lakiernik/Lakiernik samochodowy godz. 09:00 Bydgoszcz
25.09.2019 r. Blacharz samochodowy godz. 09:00 Bydgoszcz
26.09.2019 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 8:30 Grudziądz
26.09.2019 r. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie godz. 9:00 Bydgoszcz
27.09.2019 r. Elektromechanik godz. 9:00 Bydgoszcz
27.09.2019 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 10:00 Inowrocław
30.09.2019 r. Elektromechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 Bydgoszcz
30.09.2019 r. Murarz/Murarz-Tynkarz godz. 10:00 Chojnice

 

PAŹDZIERNIK
02.10.2019 r. Monter Elektronik godz. 9:00 Bydgoszcz
03.10.2019 r. Blacharz/Dekarz godz. 9:00 Bydgoszcz
03.10.2019 r. Stolarz godz. 10:00 Chojnice
04.10.2019 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 Bydgoszcz
07.10.2019 r. Cukiernik godz. 8:00 Bydgoszcz
08.10.2019 r. Murarz/Murarz-Tynkarz godz. 9:00 Bydgoszcz
09.10.2019 r. Fryzjer godz. 8:00 Bydgoszcz
10.10.2019 r. Operator obrabiarek skrawających godz. 9:00 Bydgoszcz
10.10.2019 r. Ślusarz godz. 9:00 Bydgoszcz
11.10.2019 r. Stolarz godz. 09:00 Bydgoszcz
14.10.2019 r. Tapicer godz. 9:00 Bydgoszcz
15.10.2019 r. Drukarz godz. 9:00 Bydgoszcz
15.10.2019 r. Introligator godz. 9:00 Bydgoszcz
16.10.2019 r. Blacharz samochodowy godz. 09:00 Bydgoszcz
16.10.2019 r. Lakiernik/Lakiernik samochodowy godz. 09:00 Bydgoszcz
17.10.2019 r. Mechanik pojazdów samochodowych godz. 9:00 Bydgoszcz
18.10.2019 r. Kominiarz godz. 9:00 Bydgoszcz
18.10.2019 r. Wędliniarz/Rzeźnik-Wędliniarz godz. 11:00 Bydgoszcz
22.10.2019 r. Cieśla godz. 9:00 Bydgoszcz
24.10.2019 r. Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych godz. 9:00 Bydgoszcz

 

LISTOPAD
12.11.2019 r. Ślusarz/Operator obrabiarek skrawających godz. 9:00 Bydgoszcz
19.11.2019 r. Stolarz godz. 9:00 Bydgoszcz
20.11.2019 r. Fryzjer godz. 8:00 Toruń
20.11.2019 r. Fryzjer godz. 8:00 Bydgoszcz

Zestawienie egzaminów w podziale na zawody

ZawódTermin i miejsce egzaminu
BLACHARZ03.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
BLACHARZ SAMOCHODOWY06.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
25.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
16.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
CIEŚLA22.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
CUKIERNIK09.09.2019 r. godz. 12:00 Toruń
13.09.2019 r. godz. 10:00 Inowrocław
17.09.2019 r. godz. 10:00 Włocławek
20.09.2019 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
07.10.2019 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
DEKARZ03.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
DRUKARZ15.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
ELEKTROMECHANIK27.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH09.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
30.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
ELEKTRYK10.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
23.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
FOTOGRAF
FRYZJER29.08.2019 r. godz. 8:00 Włocławek
03.09.2019 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
04.09.2019 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
04.09.2019 r. godz. 8:00 Toruń
04.09.2019 r. godz. 8:00 Włocławek
10.09.2019 r. godz. 8:00 Włocławek
10.09.2019 r. godz. 9:00 Lipno
11.09.2019 r. godz. 8:00 Toruń
11.09.2019 r. godz. 8:00 Inowrocław
17.09.2019 r. godz. 8:30 Grudziądz
18.09.2019 r. godz. 8:00 Toruń
18.09.2019 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
19.09.2019 r. godz. 8:30 Grudziądz
23.09.2019 r. godz. 9:00 Szubin
25.09.2019 r. godz. 8:00 Toruń
09.10.2019 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
20.11.2019 r. godz. 8:00 Toruń
20.11.2019 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
GLAZURNIK
INTROLIGATOR15.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
KALETNIK
KAMIENIARZ
KOMINIARZ18.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
KOWAL
KRAWIEC
KUCHARZ
LAKIERNIK/LAKIERNIK SAMOCHODOWY06.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
19.09.2019 r. godz. 10:00 Toruń
25.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
16.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
MALARZ TAPECIARZ
MECHANIK OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH02.09.2019 r. godz. 10:00 Świecie
05.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
12.09.2019 r. godz. 10:00 Szubin
12.09.2019 r. godz. 10:00 Toruń
13.09.2019 r. godz. 10:00 Brodnica
16.09.2019 r. godz. 10:00 Włocławek
16.09.2019 r. godz. 10:00 Tuchola
17.09.2019 r. godz. 9:00 Lipno
19.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
24.09.2019 r. godz. 8:30 Grudziądz
26.09.2019 r. godz. 8:30 Grudziądz
27.09.2019 r. godz. 10:00 Inowrocław
04.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
17.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
MONTER ELEKTRONIK02.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
MONTER INSTALACJI GAZOWYCH
MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH02.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
10.09.2019 r. godz. 10:00 Brodnica
24.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
24.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE26.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
MURARZ/MURARZ-TYNKARZ11.09.2019 r. godz. 10:00 Włocławek
17.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
30.09.2019 r. godz. 10:00 Chojnice
08.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH12.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
10.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
12.11.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
PIEKARZ11.09.2019 r. godz. 8:00 Bydgoszcz
13.09.2019 r. godz. 10:00 Inowrocław
16.09.2019 r. godz. 12:00 Toruń
RENOWATOR ZABYTKÓW ARCHITEKTURY
RZEŹNIK-WĘDLINIARZ18.10.2019 r. godz. 11:00 Bydgoszcz
STOLARZ06.09.2019 r. godz. 10:00 Brodnica
06.09.2019 r. godz. 10:00 Włocławek
16.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
03.10.2019 r. godz. 10:00 Chojnice
11.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
19.11.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
ŚLUSARZ05.09.2019 r. godz. 10:00 Świecie
12.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
10.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
12.11.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
SZTUKATOR
TAPICER14.10.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE
WULKANIZATOR
WIZAŻYSTA / STYLISTA
WĘDLINIARZ/RZEŹNIK-WĘDLINIARZ20.09.2019 r. godz. 9:00 Bydgoszcz
18.10.2019 r. godz. 11:00 Bydgoszcz

Szczegółowe informacje:

Aneta Korybalska

Starszy specjalista ds. kwalifikacji zawodowych : pokój nr 26

tel. 52 322-12-76 e-mail: aneta.korybalska@izbarzem.pl


Joanna Rekowska

Referent ds. kwalifikacji zawodowych : pokój nr 26

tel. 52 322-12-76 e-mail: joanna.rekowska@izbarzem.pl