Kontakt

Nasz zespół

Piotr Andrzej Krzyżaniak

Dyrektor Izby : pokój nr 21

tel. 52 322-60-01, fax. 52 322-14-23 e-mail: dyrektor@izbarzem.pl


Dział Kwalifikacji Zawodowych

Aneta Korybalska

Specjalista ds. kwalifikacji zawodowych : pokój nr 26

tel. 52 322-12-76 e-mail: aneta.korybalska@izbarzem.pl


Joanna Rekowska

Referent ds. kwalifikacji zawodowych : pokój nr 26

tel. 52 322-12-76 e-mail: joanna.rekowska@izbarzem.pl


Dział Projektów, Promocji i Przedsiębiorczości

Izabela Goślińska

Specjalista ds. promocji i przedsiębiorczości : pokój nr 29

tel./fax 52 349-35-06 e-mail: izabela.goslinska@izbarzem.pl


Jolanta Cioczek

Specjalista ds. szkoleń : pokój nr 29

tel. 52 321-37-66 e-mail: szkolenia@izbarzem.pl


Dział Administracyjny

Karolina Sukniak

Asystentka Zarządu : pokój nr 21

tel. 52 322-12-77, fax. 52 322-14-23 e-mail: sekretariat@izbarzem.pl


Natalia Ziajko

Referent ds. administracyjnych : pokój nr 24

tel. 52 345-75-53 e-mail: natalia.ziajko@izbarzem.pl


Dział Finansowy

Jolanta Peche

Główny Księgowy : pokój nr 23

tel. 52 321-37-65 e-mail: jolanta.peche@izbarzem.pl


Marta Lewandowska

Specjalista ds. kadrowo-finansowych : pokój nr 25

tel. 52 322-39-60 e-mail: marta.lewandowska@izbarzem.pl


Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy

Agnieszka Naszko

Dyrektor Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy : Kancelaria Szkoły

tel: 52 320 11 26 e-mail: agnieszka.naszko@szkolarzem.pl


Katarzyna Droszcz

Wicedyrektor Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy : pokój nr 18

tel: 52 320 11 26 e-mail: katarzyna.droszcz@szkolarzem.pl


Aleksandra Błaszkiewicz

Sekretarz Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy : Kancelaria Szkoły

tel: 52 320 11 26 e-mail: aleksandra.blaszkiewicz@szkolarzem.pl


Katarzyna Graczkowska

Specjalista ds. administracyjno - organizacyjnych Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy: Kancelaria szkoły

tel. 52 320 11 26 e-mail: katarzyna.graczkowska@szkolarzem.pl


ANETA GROBELNA

Pracownik dydaktyczny Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy : Sekretariat Szkoły

tel. 52 320 11 26 e-mail: aneta.grobelna@szkolarzem.pl


Patrycja Dąbrowska

Referent ds. administracyjnych Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębioczości w Bydgoszczy: Sekretariat Szkoły

tel: 52 320 11 26 e-mail: patrycja.dabrowska@szkolarzem.pl


JUSTYNA GLUBA

Pracownik dydaktyczny Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy : Samorząd Szkolny

tel. 52 320 11 26 e-mail: justyna.gluba@szkolarzem.pl


MARLENA ROSZCZYNIAŁA

Pracownik dydaktyczny Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy : Samorząd Szkolny

tel. 52 320 11 26 e-mail: marlena.roszczyniala@szkolarzem.pl


Sara Szubarga

Koordynator kształcenia zawodowego Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy

tel. 52 320 11 26 e-mail: sara.szubarga@szkolarzem.pl


Anna Zielińska

Specjalista ds. kadrowo – płacowych Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy:

tel. 52 320 11 26 e-mail: anna.zielinska@szkolarzem.pl


Kancelaria Radcy Prawnego

Robert Gierszewski

Radca Prawny

Dyżury: wtorki w godz. 9.00 – 11.00, tel. 52 322-12-77

www.ikancelaria.com.pl


WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ!

Dane adresowe

  • KUJAWSKO-POMORSKA IZBA RZEMIOSŁA
    I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BYDGOSZCZY

    ul. Piotrowskiego 11 85-098 Bydgoszcz
    TEL: 52 322-12-77
    FAX: 52 322-14-23
    E-mail: sekretariat@izbarzem.pl
    Strona www: www.izbarzem.pl
    KRS: 0000034337

INFORMACJE DODATKOWE

Biuro Izby czynne:

od poniedziałku do piątku

w godzinach 7.30 – 15.30.

NIP 554 –10 – 09 – 423

Numer konta bankowego:
BGŻ BNP Paribas S.A.
96 1600 1185 1844 5144 3000 0001

Regulacje RODO