REKRUTACJA – WYJAZDOWE DYŻURY W CECHACH – wzmocnienie i rozwój dialogu społecznego w sieci rzemiosła
Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy realizująca projekt pt. „SIEĆ RZEMIOSŁA – kompleksowe wsparcie partnerów dialogu społecznego” uprzejmie informuje o rozpoczętym procesie rekrutacji Cechów Rzemiosł działających na terenie województwa kujawsko-pomorskiego do zadania 1 WYJAZDOWE DYŻURY W CECHACH – wzmocnienie i rozwój dialogu społecznego w sieci rzemiosła.
Przypomnijmy Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Priorytetu 8 Fundusze europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączania społecznego, Działania FEKP. 08.07 Działania w zakresie wzmocnienia potencjału partnerów społecznych, Celu szczegółowego EFS+.CP4.D-Wspieranie dostosowania pracowników, przedsiębiorstw i przedsiębiorców do zmian, wspieranie aktywnego i zdrowego starzenia się oraz zdrowego i dobrze dostosowanego środowiska pracy, które uwzględnia zagrożenia dla zdrowia programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.
Celem szczegółowym
Zadania nr 1 – są dyżury z wiedzy specjalistycznej w Cechach w celu wzmocnienia współpracy w dialogu społecznym poprzez sieciowanie partnerów społecznych.
Grupa docelowa
W zakresie doradztwa z zakresu prawa, podatków i księgowości, oświaty, zarządzania i marketingu – 26 Cechów z terenu działania w woj. kujawsko-pomorskim.
Co zyska CECH ?
- Bezpłatne doradztwo, odpowiedzi na pytania.
- Raport z listą zaleceń i rekomendacji do stosowania.
- Rozszerzenie oferty Cechu – Cech moderatorem lokalnego biznesu
W ramach zadania Projektu zrealizowane zostaną następujące działania:
• 4 SPECJALISTÓW (z zakresu prawa, podatków i księgowości, oświaty, zarządzania i marketingu) – każdy oddzielnie odwiedza dany Cech (w dogodnych dla obu stron terminach) i wspiera go w doradztwie w w/w dziedzinach.
• Dyżury poprzedzone będą analizą i diagnozą zapotrzebowania i problemów występujących w danym Cechu oraz przygotowaniem Planu Działania, tak aby sama wizyta była już dostosowana do potrzeb merytorycznego wsparcia Cechu przez specjalistów.
• 6 h wizyta specjalisty na dyżurze będzie polegała na udzieleniu doradztwa w danej dziedzinie, pokazaniu rozwiązań, udzieleniu informacji, odpowiedzi na pytania.
• Po odbytym dyżurze dany specjalista dokona analizy rezultatów i przygotuje Raport z listą zaleceń i rekomendacji do stosowania w bieżącej pracy Cechu. Raport ten zostanie przekazany Cechowi przez Doradcę.
Rekrutacja
Prowadzona jest jednorazowo na cały okres trwania projektu i zaplanowana jest do przeprowadzenia w okresie czerwiec-lipiec 2024 r.
Cech do udziału w Projekcie zgłasza należycie upoważniony Kierownik Cechu/lub Starszy Cechu poprzez Formularz zgłoszeniowy (Załącznik nr 1 do Regulaminu), wypełniony w języku polskim i podpisany imieniem i nazwiskiem, ze wskazaniem stanowiska oraz pieczęcią Cechu lub w wersji elektronicznej za pośrednictwem ePUAP w formacie „pdf”, podpisując Formularz Zgłoszeniowy kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Formularz zgłoszeniowy wraz ze stosowanymi załącznikami należy dostarczyć najpóźniej do dnia 5 lipca 2024 roku
Dokumenty te można złożyć:
a. Osobiście w dni robocze:
– pn. od 7.30 do 15.30
– wt. od 7.30 do 17.30
– śr. od 7.30 do 15.30
– czw. od 7.30 do 15.30
– pt. od 7.30 do 13.30
w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy – ul. Piotrowskiego 11 (II piętro)
b. pocztą tradycyjną/przesyłką kurierską na adres: Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy – ul. Piotrowskiego 11, 85-098 Bydgoszcz
c. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: projekty@izbarzem.pl.
Załączniki:
- Regulamin _dyżury – PDF
- Regulamin _dyżury – wersja niedyskryminująca
- Ulotka _rekrutacja_dyżury
- Formularz zgłoszeniowy – do wypełnienia
W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Koordynator projektu – Izabela Goślińska 52 349 35 06, izabela.goslinska@izbarzem.pl